Başakşehir hurda alım satımı işlerinde yılların tecrübesiyle sektörde öncüyüz. Hızlı hizmet, yüksek fiyat ve yerinden hurda alma hizmetlerimizle yanınızdayız. Etkili yöntemlerle müşteriye daha fazla kazanç sağlamayı hedefliyoruz. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüş ve etkileşimlere göre sistemlerimizi güncellemeye önem gösteriyoruz.

Başakşehir Hurdacı Hurda Fiyatları

Başakşehir’de hurda satışı yapmak isteyen herkesin ilk tercihi olmanın paha biçilemez mutluluğu içerisindeyiz. Özellikle hurda metal alımlarında yakından takip ettiğimiz hurda fiyatları üzerinden hizmet sağlıyoruz. Piyasanın her zaman üzerinde fiyat teklifi vermeye öncelik veriyoruz. Sadece hurda alımı ile hizmetimizi sınırlandırmak istemiyoruz. Bu sebeple ikinci el eşyalarınızı almaya talip olduk. 2.el eşya alımı için bizleri aramanız yeterlidir.

Başakşehir Bina Yıkımı

İstanbul kentsel dönüşümle yeniden yapılanmaya başlamıştır. Adeta yüz nakli gibi yeni bir çehreye kavuşmaya başlayan şehirde bina yıkımı yaptırmak ve molozların taşınması en büyük sorun haline gelmiştir. Fakat hurda karşılığı bina yıkımı yapan işletmemizle sorunları ortadan kaldırıyoruz. Hurdacı firmamız, her türlü önlemi alarak, çevredeki bina ve işletmelere zarar vermeden yıkım işlerinizi yürütmektedir.

başakşehir bina yıkımı

Bina, fabrika, tesis, imalathane farketmeksizin her türlü yıkım işlemleriniz yapılır. Tadilat hurdası alan yerler içerisindeyiz. Gerekli tüm tedbirlerinin alınmasının ardından deneyimli ekiplerimizce yıkılan binalardan arta kalan tüm molozlar itina ile taşınır. Ortaya çıkan ikinci el olarak değerlendirilebilecek malzemeler ve hurdalar nakit olarak satın alınmaktadır.

Başakşehir Hurda Alımında Profesyonel Çözüm

İstanbul’da her noktada hizmet verecek kapasitedeyiz. Mobil hurdacı servisimizle bulunduğunuz yere gelebilen profesyonel hurda alım ekiplerimizle hizmet veriyoruz. Hurda bakır, alüminyum, çinko, demir, çelik, elektronik, cep telefonu, beyaz eşya, makine hurdası, nikel, kurşun ve paslanmaz hurda kategorilerinde hizmet vermekteyiz. Acil durumlarda gece gündüz demeden aralıksız çalışabilen ekiplerimiz sayesinde işinizi kolaylaştırıyoruz.

başakşehir hurda

Başakşehir Mahallesinde hurdacı firmalar arasındayız. Hurda plastik, kağıt hurdası, kablo, pvc, dkp, kırma, granül hurda metaller için peşin para ödüyoruz. Tekstil makinaları, ofset matbaa kalıpları, çelik konstrüksiyon çatı panelleri, sandviç panel alım ve satımlarımız mevcuttur. Bilgi ve tecrübenin vermiş olduğu güç ile çalışan uzman kadromuzdan kaliteli hizmet alabilmek için acele edin.

Başakşehir’de Hurdacı Numarası

Başakşehir’de hizmet veren ekibimizi yerinize yönlendirebilmemiz için tek yapmanız gereken telefon numaramızı aramak. Başakşehir geri dönüşüm firması olan işletmemiz 7gün 24 saat çalışıyor. Geri dönüşüme katkı sağlamak ve çevre temizliğine hizmet etmek için soluksuz bir performansla mesaideyiz.

başakşehir hurdacı numarası

İstanbul hurdacı firmamız avrupa yakası genelinde hizmetlerimizle lideriz. Bahçeşehir 1. ve 2. Kısım Mahallelerinde hurdacılık hizmetlerimize devam ediyoruz. Ziya Gökalp, Şamlar, Kayabaşı, Güvercintepe, Şahintepe hurdacı firmamızı arayarak hurda fiyat teklifi alabilirsiniz. Zahmetsiz hurda satışı için gecesini gündüzüne katan Altınşehir hurdacı iş yerimizi şimdi arayarak en yüksek fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

İkitelli OSB alanında park halinde bulunan, TIR ve yükleme araçlarımızı bildirdiğiniz alana yönlendiriyoruz. Sizler için atıl eşya veya çöp sınıfına giren bir çok atık ve metal geri dönüşüm ile ülke ekonomisine kazandırılabilir. Bizi hemen arayarak hurdanızı satın. Hem ülkemiz kazansın, hem kendiniz kazanın.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0 (533) 230 2891