Eyüp hurdacı firması hurdacı arayanların hizmetindeyiz. İstanbul hurdacı firmamız Eyüp ve çevre bölgelerinde hurda alımı yapmaktadır. Geri dönüşüm sektörü içerisinde adından sıkça söz edilen firmamız yıllardır hizmet veren köklü kuruluşlar içerisindedir. İstanbul avrupa yakası genelinde verdiği hizmetlerle her zaman sektörün öncü kuruluşları arasında sıralanmaktadır. İstanbul hurda piyasası ile doğrudan bağlantılı çalışmaktadır. İstanbul’da hurda fiyatı belirlenirken büyük katkılar sağlamaktadır.

Eyüp’te Hurda Alanlar

Eyüp’te hurda alan yerler arasındayız. Sarıyer hurdacı veya Eyüp hurdacı her ne için ararsanız farketmez. Tüm bölgede hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Hurda demir, hurda bakır, sarı pirinç hurdası, kablo hurdası, hurda çinko, alüminyum hurda gibi bir çok malzeme için yerinden alım yapıyoruz. En yüksek fiyatla hurda alım garantisi veriyoruz. Satın aldığımız tüm hurdalar için anında nakit ödeme yapıyoruz.

Eyüp Hurdacı 1

İstanbul hurda borsası üzerinde verdiğimiz teklifler sayesinde sektöre öncülük ediyoruz. Şantiye sahalarına hurda toplama kasası ve konteyner bırakan firmamız bölgedeki tüm inşaat şantiyelerinde hizmet vermektedir. Şantiye hurdası alımı yapan şirketimiz ile daha kâzançlı bir alışveriş yapmanın tadına vardığınızda farkı anlayacaksanız. Bıraktığımız hurda biriktirme kasası, sizlere malzemenizi tek bir noktada toplama imkanı sağlayacaktır. Toplanan hurdalar kasayı doldurduğunda profesyonel ekiplerimiz ile kapınızdan alınacaktır.

Eyüp Hurdacı Firmaları

İstanbul avrupa yakası hurdacı olarak uzun yıllar bölgenin tamamını kapsayan hizmetler verdik. Eyüp hurdacı firmaları arasında ilk sırada yer almamızın sebebi müşteri odaklı ticaret anlayışımızdır. Hurda ticareti yapanlar dahil her türlü esnafın ilk hedefi para kazanmaktır. Ancak firmamız prensipleri gereği öncelikli olarak müşterinin kazanmasını hedeflemektedir. Böylelikle daha kazançlı bir alışveriş yapan müşteri sonraki ticaretlerinde de ilk olarak firmamızı tercih etmektedir. Sürekli kazanabilmek ve kazançta artışı sürdürebilmek adına müşterilerimize toleranslı davranılmaktadır.

Eyüp Bina Yıkımı

Eyüp’te hurda karşılığı bina yıkımı yapıyoruz. Ayrıca ücret karşılığı bina yıkım işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Bina yıkım işleri, fabrika sökümü, tesis dağıtımı, otel yıkımı gibi bir çok hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye hazır bekleyen uzman ekiplerimiz ve profesyonel araç gereçlerimiz ile burdayız. Kentsel dönüşüme katkı sağlıyoruz. Yıkım, söküm tadilat işlerinizden önce binanınızın incelenmesi gerekmektedir. Uzman analiz ekibimiz sayesinde yıkılacak binalar önceden inlenmektedir. Bu sayede alınması gereken güvenlik önlemleri belirlenmektedir. Çevreye zarar vermeden komşu binaların hasar almasını önleyecek bir biçimde çalışma yürütülmektedir.

Sistem Nasıl İşliyor?

Hurda alımı yaparken bizi aramanızın ardından hurdalarınıza ait bir kaç fotoğraf göndermeniz isteniyor. Şayet biliyorsanız toplam kilo veya tonajı bildirmeniz gerekiyor. Ancak bilmiyorsanız sorun değil, dert etmeyin! İşinde uzun süredir hizmet eden tecrübeli ekibimiz elinizdeki malzemeye göre bir fiyat belirliyor. Teklifi size iletiyor. Kabul etmeniz durumunda ekiplerimizden birini sizin bildirdiğiniz adrese gönderiyoruz. Sizin gözünüzün önünde şeffaf bir şekilde yapılan tartım sonrası ortaya çıkan hurda miktarı verilmiş olan teklif ile çarpılıyor. Hurda tutarı hesaplanarak anında peşin para ile ödeniyor. Tüm araçlarımızda hassas elektronik araç kantarları mevcuttur. Ayrıca tonajlı hurda alımları için 60 tonluk kantarlar kullanılmaktadır.

Eyüp En Yakın Hurdacı ile Hurda Satışı

Kapıdan hurda alanlar içindeyiz. En yakın eyüp hurdacı firmasıyız. Eyüp’te hurda satışı yapmak için bizi şimdi arayabilirsiniz. Ayrıca çatı, bodrum, antrepo temizliği gibi işlerinizde de hizmet veriyoruz. Etrafta dağınık duran hurdalardan sıkıldınız mı? Endişelenmeyin. Yerinden hurda alımı yapan firmamızın kaliteli hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0 (533) 230 2891