Fatih hurdacı firması olan işletmemiz ile hurda alımı yapıyoruz. İstanbul genelinde hurda alım satımı yapan firmamız sektöre öncülük etmektedir. Fatih hurdacılık hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz. Fatih ve çevre bölgelerinde yürüttüğümüz faaliyet ile geri dönüşüm sektöründe lider konumdayız. Hurda demir, hurda bakır, krom hurdası, hurda alüminyum, hurda kablo alımı yapan hurdacı olarak nakit ödeme garantisi veriyoruz. En yüksek fiyatla hurda alımı yapan firmamızı tercih etmeniz menfaatiniz icabıdır.

Fatih En Yakın Hurdacı

İstanbul hurda borsasına göre belirlenen hurda fiyatlarımız ile daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca adresten hurda alımı yapan hurdacılar içerisinde olduğumuzdan size en yakın yerdeyiz. Satmak istediğiniz hurdalar neredeyse oraya gelerek yerinden alım yapıyoruz. Anında nakit ödeme yapıyoruz. İkinci el inşaat malzemeleri, kapı pencere hurdası, çatı malzemeleri gibi her türlü malzemeyi değerinde alıyoruz. İkinci el çelik konstrüksiyon ve sandviç panel alım ve satımı yapıyoruz. Şantiye sahalarına hurda biriktirme kasası bırakıyoruz. Her nevi inşaat hurdası için peşin para ödüyoruz.

İstanbul Fatih Hurdacılar

Fatih’de hurdacı firmaları arasında verdiğimiz kaliteli hizmetlerle liderlik ediyoruz. Uzman kadromuz ve teknolojik araç gereçlerimizle hizmetinizdeyiz. Fatih’te hurda alanlar içindeyiz. En yüksek fiyatlarla hurda satışı yapmak için bizi tercih edin. Firmamızdan fiyat teklifi almadan hurda satmaya kalkışmayın.

fatih hurdacı hurda fiyatları

Fatih’de Bina Yıkımı Hizmetleri

İstanbul’un her noktasında hizmet veren firmamız otel yıkımı, fabrika sökümü, tesis yıkımı gibi her türlü tamirat ve tadilat işlerinizi kolayca hallediyor. Hurda karşılığı bina yıkımı yapan firmamızı mutlaka aramalısınız. Kentsel dönüşüm sürecinde işlemlerinizi hızlandırmak için her türlü çalışmayı yapıyoruz. Müracatınızdan sonra bölgeye bina analiz ekibi sevkediyoruz. Yıkılması istenen binaya ait kroki ve planlar önceden incelenmektedir. Binanızın yıkım izinleri alındıktan sonra başlatılan yıkım işlemleri esnasında çevre bölgelerdeki diğer işletmelerin zarar görmemesi için her türlü güvenlik tedbiri önceden alınmaktadır. Yıkımdan sonra ortaya çıkan tüm hurdaya talibiz. Bina yıkım işleri yapıldıktan sonra tüm malzemenizi tartıp değerini nakit olarak ödüyoruz.

Fatih’te hurda alanlar

Hurda makina alım satımı yapıyoruz. Alüminyum hurdası, hurda kurşun, sarı hurdası, alkopan hurdası, hurda çinko alıyoruz. Rekabeti seviyorz. İnşaat sahalarındaki hurdaları almak için özel hizmetler sunuyoruz. Profeyonel çözümlerin adresi olduğumuzu hatırlatırız. Hurda satışı yapmak isteyen herkesin 7/24 hizmetindeyiz.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0 (533) 230 2891