Hadımköy hurdacı firması mı arıyorsunuz? İstanbul genelinde hurdacılık faaliyetleriyle öncülük eden köklü bir firma ile çalışmaya ne dersiniz? Geri dönüşüm sektörüne verdiği hizmetlerle sektöre canlılık kazandırarak lider konuma yerleşmiş firmamız ile yüksek fiyatlarla alışveriş yapmanın keyfini yaşayın. Fabrika hurdası alım satımı yapıyoruz. Fabrikanızdan çıkan her türlü imalat artığı için nakit ödeme yapıyoruz.

Hadımköy Hurdacı Fabrika Hurdası Alımı

Fabrika hurdaları için peşin ödemeler yaparak işletmenize destek oluyoruz. Büyük, köklü, profesyonel hadımköy hurdacı ihtiyacı olan herkesin hizmetindeyiz. Hazımköy ve çevre bölgelerde hurda alımı için uzman ekibimzle hizmetinizdeyiz. İnşaat sahalarına ve fabrikalara hurda biriktirmek için konteyner temin ediyoruz. Yerden tasarruf etmenizi ve işletmenizdeki dağınıklığı gideren bu hurda biriktirme kasaları sayesinde işlemleri hızlandırıyoruz. Güvenilir hadımköy hurdacısı olarak tüm tartım işlemlerimizi şeffaf bir şekilde müşteri ile birlikte yapıyoruz. İstanbul hurda piyasası üstündeki listemiz ile anında ödeme garantisi veriyoruz.

Hadımköy Hurdacı 1

Hadımköy’de Hurda Alanlar

Hadımköy’de hurda kablo alanlar içindeyiz. Alüminyum hurdası, bakır hurdası, çinko hurda, hurda kağıt, kumaş artığı gibi her türlü hurdaya talibiz. Sarı pirinç hurdası, hurda krom, çelik, hurda kurşun satışı yapmak için bizi şimdi arayabilirsiniz. Ayrıca Hadımköy’de bina yıkımı, fabrika sökümü, tesis, otel yıkım işlemleri tüm güvenlik tedbirleri alınarak yapılmaktadır. Uzman ekibimizin yaptığı bina analizi sonrasında çevre güvenliği alındıktan sonra itina ile yapılan yıkım ve söküm işlemleri sonrası ortaya çıkan hurdaları satın alıyoruz. İkinci el inşaat malzemeleri, çelik konstrüksiyon, çatı malzemeleri ve hurda kapı pencere alım satımı için arayabilirsiniz. Raf hurdası alan firmamız ile yeni kuracağınız işletmeler için 2. el market rafları, şarküteri dolapları temin edebilirsiniz.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0 (533) 230 2891