Üsküdar hurdacı firması arayanların hizmetindeyiz. Üsküdar ve çevre bölgelerde hurdacılık hizmetlerimizle 25 senedir varlığımızı sürdürüyoruz. Geri dönüşüm sektörü içerisinde kendisini kanıtlamış işletmemizle hizmet veriyoruz. Üsküdar’da hurda alım satımı konusunda tecrübeli ekimizle yüksek fiyat ve anında nakit ödeme garantisi sunuyoruz. Güncel hurda fiyatları doğrultusunda piyasasının üstünde fiyat teklifi almak için bize ulaşın.

Üsküdar Hurdacı Firmaları

İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı firma olan iş yerimiz ile Üsküdar dahil tüm şehirde hizmetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Üsküdar’da hurdacılık hizmetleri veren firmamız ile hurdanızı daha yüksek fiyatla satabilirsiniz. Üsküdar’da hurda alımı için malzemenin depolandığı yere kadar geliyoruz.

üsküdar hurda alımı

Üsküdar Hurdacısı olan sitemiz aracılığıyla bizlere bir telefon yardımıyla ulaşabilirsiniz. Bakır hurdası alımı, çinko, hurda kablo, kurşun hurdası, alkopan, sarı pirinç hurdası ve benzeri metal hurdalar için bizi arayabilirsiniz. Plastik, kağıt hurdası, hurda klima alım satımı yapıyoruz. İkinci el eşya alım satımı için yetiştirilmiş deneyimli kadromuz ile satın aldığımız tüm malzemelerin taşımasını bizzat üstleniyoruz.

Üsküdar Bina Yıkımı

Üsküdar hurda alımı için görevlendirdiğimiz uzman ekibimizle bina yıkım işlerinizi de yapıyoruz. Hurda karşılığı veya ücretli bina yıkımı için bizi tercih etmeniz kaliteli ve hızlı servis imkanlarımızdan yararlanmanızı sağlar. Bize ulaştıktan en geç bir saat sonra bulunduğunuz yere geliyoruz. Bina analizi yapılıp çevre faktörler incelendikten sonra bina yıkımının nasıl gerçekleşmesi gerektiğine karar verip sizleri bilgilendiriyoruz.

üsküdar bina yıkımı

İş güvenliği ve bölgenin bina yıkım şartnamesine göre alınan tedbirlerden sonra yıkıma başlıyoruz. Anlaşmaya bağlı olarak yıkımdan sonra ortaya çıkabilecek molozların taşınmasını sağlıyoruz. Yıkım esnasında para edebilecek düzeydeki her türlü ikinci el inşaat malzemesi ve hurda için peşin ödeme yapıyoruz.

Üsküdar’da Hurda Alanlar

Acıbadem, Ahmediye, Altunizade, Aziz Mahmut Hüdayi, Bahçelievler, Barbaros, Beylerbeyi, Bulgurlu, Burhaniye, Cumhuriyet, Çengelköy, Ferah, Güzeltepe, İcadiye, Kandilli, Kısıklı, Kirazlıtepe, Kuleli, Kuzguncuk, Küçük Çamlıca, Küçüksu, Küplüce, Mehmet Akif Ersoy, Mimar Sinan, Murat Reis, Salacak, Selamiali, Selimiye, Sultantepe, Ünalan, Validei Atik, Yavuztürk, Zeynep Kamil bölgelerinde faaliyetlerimizi sürdüyoruz.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir